روزی بهتر با ……

🌷به نام آفریدگار فراوانی🌷

امروز چهارشنبه نهم بهمن ماه نود و هشت

👈با خودتان مهربان باشید👉

♻️در گیر و دار کمک به دیگران، مهربان بودن با خودتان را از یاد نبرید. همه‌ی ما موجودات مهم و منحصر به فردی هستیم که لیاقت برخوردی مناسب و توأم با احترام را داریم…
با بالا گرفتن مشغله‌ها و درگیری‌های روزانه، خیلی راحت ممکن است این را از یاد ببریم، اما تنها راه حقیقی کمک به دیگران این است که اول به خودمان کمک کنیم. بنابراین، با خودتان مهربان باشید. جسم و ذهن شما قدردان این توجه خواهند بود.

↩️عبارت تاکیدی:↪️
همه امورم، در كمال خوبي و سلامتي مي‌گذرد!
خداوندا سپاسگزارم🌷🌷🌷

 

کپی کردن از این بخش برای کلیه مثبت اندیشان آزاد می باشد

آب نمک درمانی

آب نمک درمانی چیست؟
انرژی های منفی و ارتعاشات مخرب و موجودات متافیزیکی و غیر ارگانیک بر مردم اثر می گذارند و به دلیل انرژی سیاهی که دارند ، موجب پریشانی آنها می شوند .انرژی منفی می تواند مشکلات گوناگونی نظیر افسردگی ، افکار پریشان یا درست عمل نکردن عضوی از بدن را در پی داشته باشد که در نهایت ، موجب مشکلات بیشتری مانند اعتیاد ، مشکلات مالی یا درد سینه شود.
موجودات متافیزیکی ، انرژی سیاه خود را به افراد مورد هدف و هجوم خود منتقل می کنند و مقدار زیادی از این انرژی سیاه را در بدن شان انباشته می سازند . رها شدن از این انرژی سیاه دشوار است مگر اینکه درمان های معنوی نظیر آب نمک درمانی انجام شود.
آب نمک درمانی راه حلی ساده اما قوی برای مقابله انرژی مضر سیاه است و آن را از بدن بیرون میکشد . با انجام آن ، تمرین معنوی مان برای مقابله با این انرژی سیاه، به هدر نمی رود . به جای آن ، موجب رشد معنوی ما می شود.
چه زمانی باید از آب نمک درمانی استفاده نماییم ؟
هرکدام از ما یا درجات مختلفی تحت تاثیر انرژی های منفی هستیم . در نتیجه مقداری انرژی سیاه در بدن داریم. آب نمک درمانی روزانه ، به خروج این انرژی سیاه از بدنمان کمک می کند.
آب نمک درمانی را به ویژه هنگامی باید انجام داد که نشانه های زیر را تجربه کنیم:
خواب آلودگی
کاهش انگیزه
ناتوانی در تفکر
افکار بیش از اندازه به خصوص افکار منفی
خشم یا سایر عواطف شدید ناخوشایند
استرس
هرگونه بیماری جسمی

هنگامی که ما یکی از نشانه های بالا را تجربه می نماییم ، ما در مراحل ضعیفی از نظر جسمی احساسی یا معنوی هستیم . در این زمان ، انرژی های منفی و معیوب به ما هجوم می آورند و انرژی سیاه بیشتری به ما تزریق می کنند و علائم بالا حتی شدید تر هم می شوند.
تصویر زیر تصویر انرژی منفی است که موجب افسردگی فرد شده است:

هنگامی که ما در وضعیت ارتعاشی و انرژیکی ضعیف قرار می گیریم (به ویژه از نظر معنوی)، در مقابل حملات آسیب پذیر تر می شویم که چون انرژی های منفی برای اثر گذاشتن بر ما نیاز به وضعیت ضعیف ما دارند.
دز موارد شدید تر پریشانی برای نتایج بهتر، آب نمک درمانی می تواند ۲-۳ بار در روز با فاصله زمانی ۲-۳ ساعته تکرار گردد.

چه چیزهایی برای آب نمک درمانی لازم است؟
سطل بزرگ آب : (تا ۵۰%از سطل) با آب پر شود تا هنگام غوطه ور شدن پاها ، آب قوزک ها را فرا گیرد.
سنگ نمک
یک حوله زیر اندازی برای پاها

آب نمک درمانی چگونه انجام می شود؟
(تا ۵۰%از سطل) با آب پر شود تا هنگام غوطه ور شدن پاها ، آب قوزک ها را فرا گیرد. سه قاشق غذا خوری سنگ نمک به آب داخل سطل افزوده شود.
خالصانه و همراه با ایمان برای پاک شدن از انرژی منفی به درگاه خداوند دعا کنید نیایش عامل مهمی است که موجب بهتر شدن اثر درمانی می شود.
در حالی که پاها در آب غوطه ور است ، راست بنشینید . فاصله بین پاها ۳-۲ سانتی متر باشد این امر به خنثی شدن بیشینه ی انرژی منفی کمک می کند.اگر پاها با هم تماس داشته باشند ، خنثی کردن انرژی سیاه از طریق پاها دشوار خواهند شد.
پاها در آب نمک ۱۰-۱۵ باقی بمانند.
در حالی پاها در آب است نام خداوند را بنا بر مذهب و دین و اعتقادات خودتان تکرار شود.
پس از تکمیل درمان خداوند را شکر گویید و دعا کنید که سپر حفاطتی در اطرافتان ایجاد شود .
آب سطل را خالی کنید و سطل را با آب تمیز آب کشی کنید.
نام خداوند را بنا بر مذهب و دین و اعتقادات خودتان را به مدت ۲-۳ دقیقه تکرار کنید .
در هنگام خروج انرژی سیاه شاید نشانه هایی مانند خمیازه کشیدن ، باد گلو زدن ،کرخی پاها ، گرم شدن گوش ها و چشم ها تجربه شود .گاهی احساس لزج بودن در پای غوطه ور شده تجربه می شود.این نشانه ی خروج انرژی سیاه است. از آب نمک درمانی نیز مشاهده شده است آب سیاه رنگ میشود یا بوی بد به خود میگیرد یا گاهی گرمتر می شود .این امر به دلیل برخورد با بسامد های سیاهی است که از بدن خارج می شود.
اثر آب نمک درمانی همانگونه که توسط حس ششم دیده می شود .

با سپاس از مدیریت کانال مدیتیشن ذهن

نظرات بسته است

آمار
  • 0
  • 352
  • 378
بایگانی‌ها
آخرین دیدگاه‌ها
  • azartak در